KierowcaTrudny rynek na jakim działają szkoły jazdy sprawia, ze muszą one starać się na wiele sposobów przyciągać kursantów. Nie zawsze niska cena jest tym co interesuje przyszłego kierowcę. Walka o kursantów zdecydowanie nasila się w ostatnich latach ze względu na dużą liczbę samych szkół jazdy i coraz mniejszą liczbę zainteresowanych. Wbrew pozorom takie miasto jak Kraków nie jest idealnymi miejscem dla szkoły jazdy. Jak pokazują bowiem statystyki w tak dużych miastach jest zdecydowanie większy odsetek ludzi bez prawa jazdy niż w mniejszych miejscowościach. Zwyczajnie mieszkańcy dużych miast mają do dyspozycji całkiem nieźle funkcjonującą komunikacje miejską, a zaparkowanie auta w centrum graniczy z cudem.

Szkoły jazdy w Krakowie zaczęły więc mocno modernizować swoje oferty, aby jak najlepiej spełniały wymagania klientów. Jednak jak dużo może zmienić się w ofercie szkoły jazdy?

Szkoły jazdy z Krakowa dla zabieganych

Jednym z problemów o których mówią osoby, które chciałyby rozpocząć kurs na prawo jazdy jest brak czasu. Uczęszczanie na kurs to aż 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin zajęć praktycznych. Rozbite w czasie staja się dość sporym problemem dla zabieganych. Dobrym przykładem może być szkoła jazdy G.P.S. http://www.gps-naukajazdy.pl , która w swej ofercie ma kilka trybów odbywania kursu na prawo jazdy:

  • standardowy – obejmuje 10 spotkań po 3 godziny i około 15 jazd po 2 godziny
  • weekendowy – dotyczy 4 wykładów po 7,5 godzin i także 15 jazd po 2 godziny
  • przyspieszony – 5 spotkań po 6 godzin oraz ok. 12 jazd po 2 do 3 godzin
  • ekspresowy – 3 wykłady w jeden weekend obejmujące łącznie 30 godzin teorii oraz także ok. 12 jazd po 2 do 3 godzin

Ta szkoła jazdy oferuje również indywidualny tryb szkolenia, podczas którego można dokładnie ustalić jak długo będzie trwał kurs. Przy takim zestawie możliwości, właściwie każdy znajdzie czas na odbycie kursu.

Dodatkowe ułatwienia

Jednak dopasowanie godzin szkoleń to nie wszystko. Także szkoła jazdy G.P.S. z Krakowa w swej ofercie ma możliwość zamówienia dodatkowych jazd, co akurat nie jest niczym nowym, ale już konsultacje na temat teorii już tak. Bardzo ciekawą propozycją jest również spotkanie z psychologiem, który ma pomóc w walce ze stresem przed egzaminem.

Dodaj komentarz