zajęcia, nauka, zeszyty, nauka językaObecnie w szkołach wszystkie dzieci uczą się języka angielskiego. Nauka może zaczynać się nawet już w przedszkolu, jednak to w szkole jest już obowiązkowa. Dlaczego angielski? Jest to najpopularniejszy drugi język na świecie, prawie wszystkie produkty jakie są eksportowane lub importowane mają informację w tym języku, udając się gdziekolwiek na świecie najprawdopodobniej będziemy mogli się dogadać właśnie po angielsku. Właśnie dlatego też coraz więcej osób jest także zainteresowanych ofertami szkół językowych na angielski dla dorosłych.

Jedną ze szkół oferujących angielski dla dorosłych jest wrocławski ośrodek szkolenia 5oclock. W tej szkole prowadzi się szkolenia dla dorosłych, seniorów a także i młodszych grup wiekowych.

Więcej pracy

Dedykowane kursy językowe dla dorosłych są konstruowane w trochę inny sposób niż dla dzieciaków. Poza tym, że nie mogą być tak trywialne, to także więcej czasu przeznacza się na utrwalanie wiedzy. Niestety z wiekiem ludzki mózg coraz gorzej radzi sobie z przyswajaniem nowej wiedzy, szczególnie tej językowej. Jednak osoby po 40 nadrabiają pracowitością i często nawet bywa, że kiedy kończą taki kurs to lepiej radzą sobie z angielskim niż młodsi kursanci, którzy rozpoczynali z tego samego poziomu.

Najczęściej angielskiego dla dorosłych uczą się…

nauka językówPowrót do edukacji to rzadko zwykła fanaberia, takie osoby często zwyczajnie potrzebują takich umiejętności. Bardzo często wynika to z wymogów pracodawcy lub chęci poszerzenia swoich kompetencji zawodowych. Znajomość angielskiego to obecnie podstawa jeśli chcemy znaleźć dość dobrą pracę. Szkoły także oferują naukę angielskiego dla specjalistów, zdecydowanie najczęściej dotyczy to business English oraz angielskiego medycznego(kierowanego do lekarzy, pielęgniarek i recepcji).

Angielski dla seniorów

Coraz częściej można także spotkać się z ofertami na naukę angielskiego dla seniorów. Kursy tego typu są skierowane najczęściej do osób aktywnych zarówno w kraju, jak i tych podróżujących. Będąc za granicą senior zwyczajnie lepiej poradzi sobie ze zdobywaniem informacji i dzięki temu nie czuje się też tak uzależniony od młodszych osób.

Dodaj komentarz