Dekoracja domu weselnegoDzień w którym dwoje ludzi postanawia związać swoje życia ze sobą na stałe to jedna z ich najpiękniejszych chwil. Zjeżdża się cała rodzina, w trakcie ślubu cały kościół jest świadkiem tej niezwykłej chwili. Po ślubie jest jeszcze całonocna zabawa podczas wesela. Znalezienie dobrej sali to jedno z trudniejszych zadań dla młodych. W ciągu ostatnich kilku lat wybudowano bardzo dużo sal, więc zwykle wybór jest spory. Ale chyba każdy zdaje sobie sprawę, że już samo wybranie sali nie jest łatwe.

Jeśli szukasz dobrego domu weselnego w Sieradzu, zdecydowanie polecamy Bankietowe.com. Nawet na profilu Facebook-owym tej sali można znaleźć wiele dobrych opinii.

Kryteria wyboru domu weselnego

Przed szukaniem sal warto przygotować sobie kryteria jakimi będziemy się kierować przy wyborze. Sama czystość i wygląd sali to elementy, które mimowolnie bierzemy pod uwagę, warto więc skupić się na dokładniejszych elementach.

Liczba miejsc parkingowych to wbrew pozorom ważna sprawa, goście nie powinni daleko chodzić z auta do sali w strojach galowych. Sama lokalizacja sali to w gruncie rzeczy sprawa drugorzędna, jeśli nie ma nieprzyjemnego otoczenia typu autostrady czy spalarni śmieci, ale to skrajne przypadki. Zawsze też z kościoła do sali można dojechać nawet kilkanaście do kilkudziesięciu kilometrów.

Parkiet to również istotna sprawa, warto zwrócić uwagę nie tylko czy jest wystarczająco miejsca, ale czy przypadkiem posadzka nie jest zbyt śliska. Jeśli parkiet miesza się z salą jadalną, podczas wesela może być za głośno, dlatego choć lekko oddzielona sala taneczna od stołowej to też coś zwyczajnie wygodnego.

Warto także dokładnie wypytać właściciela o podejście do jedzenia, które pozostaje po imprezie. Wcale nie chodzi o to, żeby zabrać je ze sobą, a raczej o to co dzieje się z jedzeniem. Jeśli właściciel upiera się, że niezjedzone zostaje w domu weselnym, to może świadczyć o tym, że jedzenie jest odgrzewane lub stare wykorzystuje się przy gotowaniu nowego.

Opinie o domu weselnym

Mieszkając w pobliżu domu weselnego nie trudno znaleźć osoby, które już na danej sali weselnej się bawili. Ich opinie o jakości i ilości jedzenia zawsze są ważne. Warto jednak zbierać jak najwięcej takich opinii, bo każdy ma inny smak, i to co jednej osobie będzie pasowało innej już nie. Takie elementy jak fakt obecności właściciela na sali podczas wesela, czy organizacja obsługi to ważne aspekty, jednak po pewnej ilości alkoholu mało kto się tym przejmuje.

Dodaj komentarz