weseleKażda para młoda marzy o tym, aby ich ślub był wydarzeniem niezapomnianym i wyjątkowym nie tylko dla nich, ale też dla gości weselnych. Dlatego zawczasu myślą o wielu szczegółach uroczystości, zatrudniają konsultantów ślubnych i korzystają z pomocy rodziny. Planowanie wesela zawsze kosztuje wiele nerwów i stresu. Obawy, że coś pójdzie nie tak często spędzają wielu parom sen z powiek. Lista potencjalnych weselnych wpadek nie ma końca, jednak jest kilka rzeczy, które można zrobić, aby uniknąć chociaż kilku.

Brak muzyki

Jest kilka elementów, które na każdym weselu są absolutnie niezbędne – jedzenie, muzyka i alkohol. Czasami niestety okazuje się, że w wyniku nieporozumienia lub zwykłego oszustwa zostajemy na weselu bez muzyki. Muzykanci mogli zapomnieć o naszej imprezie, jeżeli wcześniej z nimi nie rozmawialiśmy. Ponadto mogą się pojawić problemy z prądem. Dlatego przed naszą imprezą warto upewnić się, że zespół ma dodatkowe zasilanie w razie problemów z prądem.

Słodka latorośl

Dzieci na każdym weselu dodają wiele radości i szczęścia. Jednak mogą być również źródłem potencjalnych problemów. Po pierwsze jak prosić gości – z dziećmi czy bez? Tutaj sprawa jest bardzo indywidualna, ale lepiej jednak zaprosić rodziców z dziećmi i w ich gestii zostawić temat zabrania ich na wesele lub nie. Ponadto musimy zawczasu pomyśleć o tym, że zmęczone dzieciaki będą chciały się gdzieś położyć. Jeżeli nie zapewnimy miejsca do spania dla maluchów, najprawdopodobniej ich rodzice będą musieli wyjść wcześniej z przyjęcia.

Kulinarna porażka

Wielkim problemem na weselu może być również brak profesjonalizmu związany z wydawaniem posiłków i ich jakością. Posiłki wydawane  z opóźnieniem, niesmaczne lub co gorsza nieświeże. Kulinarnej porażki można uniknąć umawiając się wcześniej na degustację potraw. Warto również wybierać lokale sprawdzone i polecane przez zaufanych znajomych.

Dodaj komentarz