Pani psycholog Ludzie coraz gorzej radzą sobie z problemami współczesnego świata. Wszystko przez nieudolne władze, które niestety nas kraj ma już od bardzo dawna. Teraz nikt z nas nie jest pewny swojego zatrudnienia. Wiele osób pracuje na umowy śmieciowe, a ci zatrudnieni na umowy o pracę także nie mogą być pewni tego czy z dnia na dzień nie zostaną zwolnieni. Jakby tego było mało zarabiamy zbyt mało w stosunku do kosztów życia.

Bierzemy kredyty, które coraz ciężej się nam spłaca i stale martwimy się o jutro. Jak dodać do tego wielogodzinną i ciężką pracę oraz brak czasu dla siebie to robi się ogromny problem natury psychologicznej. Psychoterapie kierowane są już nawet do ludzi bardzo młodych co jest przerażające. Osoby koło 30 roku życia coraz częściej czują się wypaleni i nie widzą sensu dalszego działania. Terapie są prowadzone więc dzisiaj już na masową skalę, a coraz chętniej z nich korzystają.

Na zmęczenie życiem może pomóc dobry psycholog

Młoda kobieta u psychologaPsycholog to osoba, która może nas wesprzeć lepiej niż rodzina, gdyż po prostu wie jak się do tego zabrać. Jeśli czujesz się wypalony to naprawdę warto wybrać się na psychoterapię. Na początek można spróbować tej darmowej, czyli leczenia na fundusz. Jeśli to nie pomoże to zawsze można się wybrać później prywatnie. Psychoterapie prywatne są dużo bardziej skuteczne, ale oczywiście kosztują sporo pieniędzy na co trzeba być przygotowanym. Nie warto jednak zwlekać, bo jeśli nie będziemy próbować poprawić swojego stanu psychicznego to w przyszłości może być niestety tylko gorzej.

Jednym ze świetnych specjalistów jest Aneta Rybińska – psycholog z Łasku w województwie łódzkim. Choć pracuje dopiero kilka lat, to już zdążyła zdobyć ogromne zaufanie wielu pacjentów nie tylko z Łasku, ale i Pabianic czy Zduńskiej Woli.

Dodaj komentarz