Marzec to miesiąc, który bezapelacyjnie kojarzy nam się z pierwszymi, nieśmiałymi promieniami słońca, przebiśniegami, krokusami dniem kobiet. To po peerelowskie święto cieszy nie taką samą popularnością jak kiedyś, chociaż dzisiaj obchody nie są już tak huczne jak wcześniej i czasem przyjmują nieco inny kształt. Dziś mężczyźni często decydują się na coś innego, niż standardowy kwiatek.

Bukiet i czekoladki

tulipanyPomimo tego, że opcji jest naprawdę wiele, badania pokazują, że aż 70% mężczyzn w tym dniu decyduje się dla swojej kobiety wybrać standardowy bukiet kwiatów i słodycze. Najczęściej są to oczywiście czerwone róże lub tulipany, ale zdarzają się tez goździki. Czekoladki oczywiście zawsze są mile widziane, ale dla Pań na diecie lepiej wybrać coś innego.

Karnet do Spa

Bardzo wielu mężczyzn jest znudzonych standardowym zestawem na dzień kobiet i stara się wymyślić coś nowego i świeżego dla swojej kobiety. Jedną z bardzo popularnych opcji jest specjalne zaproszenie do Spa, gdzie kobieta może się zrelaksować, zadbać o cerę i ciało. W sumie wiele kobiet dużo bardziej woli wizytę w Spa, niż czekoladki i kwiaty.

Kino, teatr, restauracja

Niektórzy mężczyźni lubią też zrobić coś wspólnie tego dnia. Dobrą opcja jest wyjście do kina lub do teatru, a następnie kolacja w jakiejś zacisznej restauracji. Taka opcja jest oczywiście mile widziana, ważne tylko, aby wybrać film i miejsce kolacji zgodnie z gustem wybranki nie swoim.

Dodaj komentarz