WizytówkiCzy przechadzając się przez miasto dostałeś kiedyś dość dziwnie wyglądającą ulotkę? Była ona zrobiona na zwykłym papierze, który za grosze kupimy w każdym markecie. Do tego nie dość, że była czarno-biała to jeszcze nadruk był tak słaby, że ledwo można było coś odczytać. Jeśli ulotka na dłużej pozostała w Twoich rękach to bardzo możliwe, że nawet Ci je pobrudziła bo druk zaczął się rozmazywać. Zachęciła Cię taka ulotka do skorzystania z produktów bądź usług tej firmy? Zapewne nie i właśnie dlatego to drukarnia powinna zajmować się takimi rzeczami.

Oszczędzanie na siłę to duży błąd

Tego typu materiały reklamowe pojawiają się z tego powodu, że wielu właścicieli firm stara się po prostu na siłę oszczędzać swoje pieniądze. Materiały reklamowe drukowane są na szybko gdzieś w domu lub w samej firmie i taki jest tego efekt. Drukarnia posiada nie tylko odpowiednią wiedzę i doświadczenie do tego, aby zapewnić druk wysokiej jakości, ale także nowoczesne i profesjonalne maszyny drukujące. Teoretycznie koszt usług wydaje się wysoki, ale dobra jakość materiału reklamowego ma znaczenie.

DrukarniaNie chodzi nawet o to jak na to patrzą klienci, ale niska jakość może powodować nieczytelność, albo od razu, albo po lekkim zniszczeniu. Po co więc wydawać pieniądze na coś, co i tak nie spełni swojej roli.

Ulotka świadczy o profesjonalizmie firmy

Zwykła ulotka, nawet jeśli nie dotyczy specjalnie ciekawej firmy, ale jest fachowo wykonana, świadczy o profesjonalizmie tej firmy. Sam miałeś tego przykład, że byłeś mocno zniechęcony jakimś nieczytelnym tekstem reklamowym na świstku papieru. Drukarnia zadba o to, aby Twoje materiały reklamowe prezentowały sobą wysoką jakość, a to z kolei na pewno przełoży się na większe zainteresowanie taką ulotką.

Każda drukarnia daje kilka opcji gramatury papieru, począwszy od „eko”, czyli najniższej jakości papieru z recyklingu, a kończąc na papierze o gramaturze 350g. W przypadku wizytówek coraz częściej klienci decydują się nawet na plastikowe karty, które podobnie jak te od bankomatu są bardzo wytrzymałe i nawet w najcięższych warunkach nic im się nie stanie.

Dodaj komentarz