W sumie rzadko kiedy zdarza się, że remont jest szybki, a jeszcze rzadziej, że jest przyjemny. Niestety zazwyczaj remont trwa i trwa, a po drodze pojawiają się tysiące drobiazgów, które przedłużają go w nieskończoność. To oczywiście wiąże się z wielkimi kosztami. Co więc zrobić, aby nasz remont przebiegł jak najbardziej przyjaźnie dla nas i naszego otoczenia?

Czytaj dalej >>

bezrobotnaJuż od kilku lat polski rynek pracy ewidentnie jest trudny dla pracowników, brak pracy dotyczy głównie osób młodych, zaraz po szkole. Oczywiście zawsze podstawą ewentualnego zatrudnienia jest dobre CV. Dziwi więc to jakie błędy robią osoby rozsyłające te dokumenty.

Czytaj dalej >>

psycholog wrocławWrocław jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Jest to oczywiście idealne miejsce pracy i życia dla wielu osób, jednak nie dla wszystkich. Są osoby, które przyjeżdżają do Wrocławia za przysłowiowym chlebem, ale nie umieją się odnaleźć w skomplikowanej, nowej sytuacji. Wtedy pojawiają się nerwice, załamania, depresje. Czasami potrzebna jest pomoc psychiatry, ale najlepiej zacząć od wizyty u psychologa.

Czytaj dalej >>

Pani psycholog Ludzie coraz gorzej radzą sobie z problemami współczesnego świata. Wszystko przez nieudolne władze, które niestety nas kraj ma już od bardzo dawna. Teraz nikt z nas nie jest pewny swojego zatrudnienia. Wiele osób pracuje na umowy śmieciowe, a ci zatrudnieni na umowy o pracę także nie mogą być pewni tego czy z dnia na dzień nie zostaną zwolnieni. Jakby tego było mało zarabiamy zbyt mało w stosunku do kosztów życia.

Czytaj dalej >>

piwaPolacy nie od dziś są znani ze swojego zamiłowania do spożywania alkoholu. Od dawna zajmujemy topowe pozycje w rankingach spożywanego alkoholu na jednego mieszkańca. Jednak od czasów transformacji znacząco zmieniła się struktura spożywanych alkoholi.

Czytaj dalej >>