kobieta kierowcaPrawo jazdy w Polsce można zdobyć tylko w jeden legalny sposób – ukończyć 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin praktycznych w zarejestrowanej szkole jazdy i zdać egzamin na prawo jazdy. Dokument ten jest szczególnie pożądany przez młodych ludzi, którzy traktują go jako kolejny dowód dorosłości.

Czytaj dalej >>

remonty łódźChyba wszyscy słyszeli, że w 2014 roku zlikwidowana zostaje ulga budowlana na materiały budowlane, w związku z czym nasze domowe remonty z pewnością będą droższe. Jednak cały rok 2013 upłynął pod znakiem ciągłego wzrostu cen remontów, zwłaszcza w większych miastach tj. jak Łódź. Nie tylko ceny materiałów budowlanych poszły w górę, ale też koszt robocizny firm remontowych. Dlaczego tak się dzieje i czy na pewno opłaca nam się tak spieszyć z remontem?

Czytaj dalej >>

OgieńSzukanie oszczędności na ogrzewaniu to coś zupełnie normalnego. Każdy kto przymierza się albo do zmiany sposobu ogrzewania lub budujący swój pierwszy dom zawsze spędza bardzo dużo czasu nad tym tematem. Do wyboru jest naprawdę wiele rozwiązań, począwszy od zwykłego pieca na węgiel, a kończąc na ogrzewaniu gazowym. Jednym z coraz popularniejszych rozwiązań staje się pellet – czym jest i czy warto w niego inwestować?

Czytaj dalej >>

trener biznesuTrener każdemu z nas kojarzy się z osobą, która przekazuje innym swoje doświadczenie i umiejętności. Mówiąc trener najczęściej myślimy o wysiłku fizycznym i o trenerze np.: piłki nożnej, zapasów bądź innych sztuk walki, aerobiku itd. Jednak niewielu, którzy na codzień nie mają do czynienia z branżą biznesową myśląc o trenerze pomyśli o trenerze biznesu. Jak każda branża tak i ta, albo przede wszystkim ta potrzebuje ludzi z ogromnym doświadczeniem zawodowym (biznesowym), którzy oprócz wiedzy merytorycznej będą posiadali umiejętności, które pozwolą im na przekazanie posiadanej wiedzy i doświadczeń innym. Jest wiele firm, które poszukują tego typu szkoleniowców, ale mają wobec nich spore wymagania.

Czytaj dalej >>