KierowcaTrudny rynek na jakim działają szkoły jazdy sprawia, ze muszą one starać się na wiele sposobów przyciągać kursantów. Nie zawsze niska cena jest tym co interesuje przyszłego kierowcę. Walka o kursantów zdecydowanie nasila się w ostatnich latach ze względu na dużą liczbę samych szkół jazdy i coraz mniejszą liczbę zainteresowanych. Wbrew pozorom takie miasto jak Kraków nie jest idealnymi miejscem dla szkoły jazdy. Jak pokazują bowiem statystyki w tak dużych miastach jest zdecydowanie większy odsetek ludzi bez prawa jazdy niż w mniejszych miejscowościach. Zwyczajnie mieszkańcy dużych miast mają do dyspozycji całkiem nieźle funkcjonującą komunikacje miejską, a zaparkowanie auta w centrum graniczy z cudem.

Czytaj dalej >>

AutoCena paliwa w ciągu kilku ostatnich lat naprawdę dała się we znaki kierowcom. Najpierw granica czterech złotych, już dość dawno granica pięciu złotych i zbliżająca się kolejna – sześć złotych. Niestety koszt jazdy samochodem jest coraz wyższy i wygląda na to, że będzie tylko drożej. Można oczywiście zrezygnować z jazdy, ale nie każdy może sobie na to pozwolić. Osoby dojeżdżające do pracy, mieszkające na przedmieściach, dla nich jazda autem jest niezbędna. W takim wypadku ecodriving może być wręcz obowiązkiem.

Czytaj dalej >>

autoRynek samochodów używanych w naszym kraju jest wyjątkowo duży i szczególnie w czasach kiedy szaleje kryzys finansowy nie należy się spodziewać, że nagle się to zmieni. Polacy w zdecydowanej większości kupują auta używane, nawet ponad dziesięcioletnie. Kupując samochód z salonu nie martwimy się o jego przeszłość, a jedynie o jego wyposażenie, kolor i wybór silnika. Kupując auto z drugiej ręki w rzeczywistości te czynniki schodzą na bok, bo ważniejszy jest stan techniczny.

Czytaj dalej >>

Ogrodzenie paneloweNa rynku ogrodzeń od wielu lat raczej nic nowego się nie pojawiało. Najpopularniejsze zawsze były siatki ogrodzeniowe i ogrodzenia betonowe. Na frontach często stawiało się płoty metalowe oraz drewniane.

Czytaj dalej >>