włosyKażda kobieta, ale i wielu mężczyzn, często korzysta z usług fryzjera. Farbowanie, skracanie, balejaż, pasemka, przedłużanie i znów farbowanie. Wszystkie te zabiegi sprawiają, że nasze włosy po jakimś czasie są łamliwe i słabe. Oczywiście możemy zdecydować się profesjonalne zabiegi w salonie kosmetycznych, które szybko wzmocnią i odżywią nasze włosy, ale jeśli chcemy zaoszczędzić to równie dobrze możemy urządzić sobie salon fryzjerski w domu.

Czytaj dalej >>

przekłuwanie uszu łódźWiększość kobiet, ale nie tylko, lubi nosić wszelkiego rodzaju kolczyki i inne świecidełka w uszach. Dodają one uroku i wdzięku, a odpowiednio dobrane podkreślają owal twarzy i odwracają uwagę od mankamentów. Jednak aby korzystać z kolczyków, wpierw trzeba pójść na zabieg przekłuwania uszu. W Łodzi można przekłuć uszy praktycznie w każdym salonie kosmetyczny, jednak są pewne ograniczenia.

Czytaj dalej >>

dzemWszędzie dookoła słyszymy o kolejnych aferach związanych z jakością naszej żywności. A to stare mięso z nową datą ważności, a to sól drogowa w przetworach wędliniarskich. Coraz częściej czujemy się oszukani i myślimy jakby tu nie dać się oszukać ponownie. Niestety jedynym sposobem, aby nabrać pewności tego co jemy jest samodzielne wykonywanie posiłków i produktów z których je przygotowujemy  Kosztowne, pracochłonne? Może tak, ale naprawdę warto.

Czytaj dalej >>