protetyka ŁódźStomatologia jest ostatnio bardzo modnym i popularnym kierunkiem, zwłaszcza wśród młodych ludzi, absolwentów liceów w Łodzi. Wielu z nich decyduje się właśnie na ten kierunek, gdyż daje on pewne zatrudnienie i niemałe wynagrodzenie w przyszłości.

Czytaj dalej >>

sokW żywności, którą spożywamy każdego dnia znajduje się coraz więcej związków chemicznych i trujących toksyn. Jedzenie jest na każdym etapie poddawane obróbkom i zmianom, przez co kiedy trafia do nas jest bardzo mocno przetworzone i niezdrowe. Toksyczne związki zalegają i gromadzą się w naszym organizmie latami, dlatego dobrze raz na jakiś czas zastosować dietę oczyszczającą.

Czytaj dalej >>

okoWiększość z nas przyjmuje widzenie jako coś oczywistego, umiejętność, którą mamy od urodzenia. Nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić życia po utracie wzroku, a pomimo to zupełnie go nie szanujemy. Wiemy, że najbardziej naszym oczom szkodzi długa praca przy komputerze, rzadkie wizyty u okulisty i noszenie źle dobranych do naszej wady okularów. Niestety takie zaniedbania mogą w przyszłości skończyć się dla nas tragicznie.

Czytaj dalej >>